Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools
Old 01-18-2010, 06:46 PM
Traczewska's Avatar
Traczewska Traczewska is offline
TE Expert

Default To Ola_Kwiatek: polowa sukcesu

A mowilam Kwiatku - czytac wiecej, uczyc sie - wiecej. Wszystko ma swoj sens, trzeba tylko popracowac - najpierw nad wlasna kompetencja - potem nad publicznymi wystepami..
Nie kazdy wszystko moze - poznac swoje ograniczenia - polowa sukcesu..
czego, w Nowym Roku, zycze..
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 09:28 AM
Ola_Kwiatek Ola_Kwiatek is offline
Banned

Default Re: To Traczewska: polowa sukcesu

Mysle, ze naduzywasz slowa "kompetencja", powinnas raczej poslugiwac sie starym pieknym polskim slowem "wiedza". No, ale swoja droga nie odpowiedzialas na moje pytanie o to, jaki zwiazek te baloniki maja ze swietem chanukowym, a zatem domyslam sie, ze mialam dobra intuicje, baloniki maja sie do tego swieta tak, jak kretynskie Walentynki do sw. Walentego, jak Haloween do Swieta Zmarlych.
3maj sie
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 11:06 AM
swiatopelk777 swiatopelk777 is offline
Banned

Default Re: To Ola_Kwiatek: polowa sukcesu

Cze Olka!
Powinnas przeczytac "Wycieczki balonem" Stanislawa Zielinskiego, wtedy bys Agnieszce takich glupich pytan nie zadawala. Oczywiscie, ze wszystko na sprzedaz. Jak nie, jak tak.
S777
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 11:47 AM
Jonathan_Tree Jonathan_Tree is offline
Banned

Witaj Olu!
Jestem pewien, ze slynne "Wycieczki balonem" Stanislawa Zielinskiego czytalas, jak sie czepia Swiatopelk. Mysle, ze raczej rzecz tutak w czym innym, i to nie w balonikach na druciku, o ktorych spiewal najpierw Janusz Laskowski, a potem Maryla Rodowicz, ale w podrozy balonem, w ktora chcialabys sie wybrac, czego Tobie i wszystkim innym zycze. Wiem czego zycze, bo mam to juz za soba.
Jonathan
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 11:58 AM
Banned

Chyba masz racje, baloniki na druciku mam gdzies, bardziej zalazaloby mi na pierzastych kogucikach i konikach bujanych, ktore widzialam kiedys w Sukiennicach, gdy bylam na szkolnej wycieczce w Krakowie.
3maj sie
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 12:45 PM
Banned

Jak jestes taki madry drogi Swiatku, to mi powiedz, co maja te kiczowate baloniki do menory i do samego swieta chanukowego?
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 12:51 PM
Banned

Olka!
A co z motylami drewnianymi? Czy motyle drewniane to pies. Wracajmy zatem do balonikow... A jakie baoloniki sa, kazdy widzi.
S777
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 01:04 PM
Banned

Swiatek!
Zeby nie bylo watpliwosci blaszane zegarki i z piernika chata tez mnie nie interesuja, mam gdzies, baloniki mnie interesuja, jak jestes taki madrala, to napisz wreszcie cos o tych nieszczesnych balonikach, bo apetyt stracilam.
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 01:07 PM
Banned

Default Re: To Joanthan_Tree: polowa sukcesu

Jonathan!
Nie badz taki, zlituje sie nade mna, napisz wreszcie cos o tych balonikach, powolaj sie na Freuda, na Junga, na Levi-Straussa, na Derride i Lacana, wszystko jedno na kogo, ale wyjasnij mi tajemniczy sens tych balonikow, zebym wreszcie pojela glebie tej odjazdowej kompozycji.
Reply With Quote
Old 01-19-2010, 01:10 PM
Banned

Default Re: To Joanthan_Tree: polowa sukcesu

Widzisz Jon!
Chcesz to masz, wyjezdzasz Olce z Zielinskim, a ona Cie Lacanem i Derrida gasi. No wiec, prosze, slucham, slucham, co masz do powiedzenia o tych balonikach, bardzo jestem sam ciekawy, co masz do powiedzenia.
S777
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules