Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great bantonbuju 2009-05-30 23:23

pamietam to zdjecie dobrze jeszcze z poprzedniej "edycji" poloneza...
"to se juz ne wrati, pane..." no chyba, zeby... we wrzesniu bede w tzw. republice naddniestrzanskiej, gdzie czas stanal w miejscu jakies 30 lat temu, podobno...

bylem wczoraj na "spacerze wolnosci", gdzie jakis aktor (tzn. wiem jaki, ale jego nazwisko nie ma tu znaczenia) odczytywal najwazniejsze wydarzenia rok po roku - z ostatniego 20-lecia)... lezka sie w oku krecila, ile w 20 lat sie moglo rzeczy wydarzyc....

pozdr. j.

Old 06-09-2009, 02:04 PM
Polonaise's Avatar
Polonaise Polonaise is offline
TE Expert

Default To bantonbuju: tak sobie mysle...

I rzeczywiscie, Jurek.
Uwazam ze mam szczescie zyc w niezwyklej epoce...
Jedno ogromne wydarzenie goni drugie...
Swiat sie kreci jak oszlaly i mam osobista satisfakcje ze to wlasnie Polska/Polak byl inicjatorem bodaj czy nie najwiekszej 'rewolucji' swiatowej po tej pierwszej rewolucji... Tej mordeczej, tej krwawej ponad wszystko i zbydleconej, co to glosila: Smierc dla tych co sa przeciwko...!

Uwazam ze Walesa zrobil lepsza robote niz Gandhi ( prawdopodobnie nigdy nie slyszal o Gandhim przedtem) i ze byl autorem JEDYNEJ rewolucji w historii ktora przyniosla wspaniale wyniki na calym swiecie i nikt nie nazywa tego rewolucja.
???

Prawdopodobnie, rewolucja musi byc prymitywna, krwawa i nie przyniesc zadnych korzysci zeby byla nazywana rewolucja ?

Ot, tak sobie tylko mysle...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules