Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great ayniLL 2006-11-07 1:07

'Alan Parsons Project'in La Sagrada Familia sını dinledigimden bu yana ki henuz ogrenciydim bu basilicayı gormek mutlaka yapilacaklar arasındaydı.birkac hafta sonra ispanyaya bir tatil planlıyoruz.diger ispanya fotograflarınızı da paylasırsanız cok mutlu olurum.bu kare buyuleyici.selamlar.aynil

  #1  
Old 11-08-2006, 05:47 PM
p_ozyilmaz's Avatar
p_ozyilmaz p_ozyilmaz is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 25
Default To ayniLL: selam ...

ncelikle kayda değer bulup yorum yaptığın iin teşekkr ederim. Ben barcelona gezisi yaptım yalnızca siz nerelere gitceksiniz bilmiyorum ama barcelonada sagrada familia'nın yanı sıra tibi daboya ıkmanı neririm. Akvaryumuda bence gezi listesine alın.bunun yanında park gell, la pedrera da sagra da familianın mimarı gaudinin gzel eserleri. zellikle park gellden etkileceğini dşnyorum. mont juic tepesi, pablo espanyol, la rambla, fc barcelona stadı, gidebliyorsunuz andorra(alışveriş iin) ve tabii daha aklıma gelmeyen bir ok yeri grlmeye değer barcelonada. eminim sizin programınızda belirlidir. ben daha ok video ektim barcelonada. ama kaırılmayacak ok kare bulacaksın eminim.
şimdiden iyi eğlenceler ve iyi alışmalar....
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 07:49 AM.Copyright 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH