Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great izler 2006-02-19 16:42

selam tolga...benim ogrendigim bisi var tabi her gun ogreniyorum; seriler onemli...foto cekerken bir konu uzerinde bir seri calismasi yapmak lazim...sen de basraili seriler uretiyorsun eline saglik

Old 02-20-2006, 09:46 PM
turkamerikali's Avatar
turkamerikali turkamerikali is offline
TE Senior Member

Default To izler: Turkiye Serisi

Iltifatlarin icin Tesekkurler Fatih:)
Turkiye Serimi begenmene cok sevindim.
Donme dolabi sildim.Cunku her fotograf ekledigimde 3 ile 6 saatlik bir sure veriyorum ekledigim zamana gore o sure icinde 2 den az critique almissa siliyorum cunku basarisiz oliuyor yada zamanlama kotu sonra tekrar deniyorum.arada 8 saatlik bir zaman farki var ve ben ya turkiyede aksam yada gece oldugunda ekliyorum oyle oluncada fazla kisi gormuyor haliyle:)
Dunku ekledigim resimde oldugu gibi .
Dun pazar herkes evde pc basindadirdeyip en guzel resimlerimden birini ekledim ama 8 puani gecmedi.
Sen sidmi diyeceksinki puanin ne onemi var?Vra cunku ben resimlerimin reklamini yapiyorum burdan bir nevi Turkiye portfoliosu ve burdan siparis alip satiyorum:)su ana kadar 4 resim sattim(indiana resimlerimden)kapadokya resimlerinden 5 i turkiye ile ilgili bir sitede yayinlandi.Dunde ADANA dan yayin yapan bir internet haber sitesi Mersin resimlerimin kullanimi icin izin istedi ayrica Tarsusta cektigim Dondurmaci icin bir Food magazinden siparis var:)Yogun geciyor boyle.ben hergun 5 siteye resim ekliyorum:)
Birazdan bugunku resmi ekliyecegim ama yazacagim bilgi hakkinda dusunmem lazim once cunku search engine den oyle buluyorlar:)
Selamlar,
Tolga
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules