Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great Kielia 2010-10-14 4:29

Hallo Achim,
hast Du dir auch die anderen 200 Photos hier von dieser schnen Kirche angeschaut?
Ich freue mich jedenfalls, dass Du Deinen Eindruck von einem der am meisten photographierten Gebude in der Gallerie hier hinzufgst. Die Komposition ist ausgezeichnet, und das schne Licht macht das Bild sehr ausdrucksstark. Mich wrde auch eine S/W Version interessieren!
Herzliche Gre,
Harriet

Old 10-14-2010, 02:17 PM
Kofman's Avatar
Kofman Kofman is offline
TE Junior Member

Default To emka: smutasy i Japonia

Kon ban wa Małgosiu,
dobrze, że mi napisałaś, bo byłam pewna, że od czasu smutasw b. nie będę dostawała jakichkolwiek krytyk, jedynie od niego z minusem jako premię. Jeszcze może przyjdzie.
Cieszę się, że jesteś w mieście w ktrym, o dziwo, poruszałam się sama niezwykle swobodnie. Metro jest wręcz genialne i świetnie zorganizowane, Japończycy typu Akishy i Takero, mili i dobrze wychowani. Ale sprbuj nie być w podziemiach miasta a na ulicy i przede wszystkim w dzielnicach gdzie coś się dzieje czyli na Shinjuku, Ueno, Ginza, Shibuya i masę innych miejsc, o ktrych już sama się naczytałaś, bo znając Ciebie, jesteś świetnie przygotowana do lekcji.
Zazdroszczę Ci strasznie tej wycieczki zwłaszcza, że od tygodnia w dzielnicy Minato Ku, w Akasaki mieszka moja nowa i świeża zupełnie, wnuczka, Lorraine, bardzo podobna do swego taty.
Zyczę Ci przyjemnego pobytu i dużo, dużo spadających kolorowych listkw, wszędzie one spadają, ale w Kyoto są najpiękniejsze co daje wspaniałe zdjęcia z banalnymi wykrzyknikami o piękności mimo że kiczowatej. Ale cż, to bierze łatwiej niż ulice Przemyśla...
Pozdrawiam serdecznie i proszę bardzo nie zostawiaj mnie na łup smutasw, bo mimo wszystko jest mi bardzo przykro jak one przychdzą zwłaszcza że masę ludzi mi przychylnych zniknęło zupełnie z horyzontu TE.
Wyraźnie nie wytrzymały napadw poniektrych z kręgw fotograficznych pewnych siebie mentorw i mediatorw.
Shitsurei shimasu i yasuminasai - do widzenia i dobrej nocy. E.

Last edited by Kofman; 10-14-2010 at 02:42 PM.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules