Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great TGULUMSER 2008-07-06 12:56

Efser Hanim merhaba,
Bogaz'dan harika bir goruntu. Burasi nasil bir yer ki her mevsim guzel,
Elinize saglik,
Tulay

Old 07-04-2008, 09:20 AM
bantonbuju bantonbuju is offline
TE Expert

Default To JanD: ciekawy pogląd

...nie powiem, pierwszy raz się z takim "zarzutem" chyba spotykam, chociaż od czterech lat tutaj sobie "grasuję" i tak nieśmiało myślę, że TOS doś dobrze już opanowałem...:-))
także mogło by być zrobione na litwie, na łotwie, na słowacji i gdzie tam nie bądź, ale akurat zostało zrobione tam i wtedy, jest częścią pewnej historii, ktrą opowiadam i szczerze mwiąc nie bardzo wiem, gdzie tu jakieś zasady TE mogły by zostać złamane...
-----
spjrzmy na to z innej strony - zasada "uczenia się świata poprzez fotografię" wcale nie oznacza, że mamy poznawać jedynie miejsca... fotografowanie ludzi (a tym głwnie się zajmuję) to poznawanie świata ludzi... mogą być oni na ukrainie, na lofotach czy gdziekolwiek.... ich zwyczaje, ich zachowanie, ich historie... o tym opowiadam... mniej interesują mnie jakieś charakterystyczne punkty architektoniczne czy przyrodnicze...
-----
spjrzmy na to z jeszcze innej strony - zdjęcia np. "graficzne" lasu o poranku... praktycznie na naszym kontynencie mogły by być zrobione GDZIEKOLWIEK... należy je wysłać do TL? chyba nie - stąd też moderator ich nie usuwa... moich też nie....

pozdrawiam serdecznie,
j.
Reply With Quote
Old 07-04-2008, 09:29 AM
ninaL ninaL is offline
TE Expert

Default Re: To JanD: ciekawy pogląd

Niestety, nie rozumiem opinii Jana D.

Dziewczyny takiej w takiej sytuacji nie ujrzysz na przyklad we Francji.
Jest tutaj religijne skupienie, ktore niestety, nie jest typowe i takie samo dla wszystkich miejsc. A nawet, gdyby nie bylo niczego "charakterystycznego", to to zdjecie ma tutaj swoje miejsce.

Gdyby byla to Arabka w chuscie ichniejszej, to co, Jan D uwazalby, ze jest to specyficzniejsze dla TE niz dziewczyna z blizszych mu stron ?
Dla Jana D widok nie charakterystyczny, a dla kogos z Afryki moze to wlasnie folklor ? (;)))))))))))))))))))

A ilez drzwi czy okien takich samych mozna zobaczyc wszedzie ???;))))))))))
Reply With Quote
Old 07-04-2008, 11:38 AM
jasmis's Avatar
jasmis jasmis is offline
TE Expert

Default Janie D., mj imienniku!

Zarzut chybiony. Zgadzam się tylko z piczką. :))
Pozdrawiam.
Reply With Quote
Old 07-04-2008, 04:45 PM
Polonaise Polonaise is offline
TE Expert

Default Re: Janie D., mj imienniku!

Oh, no...
Not another Jan on TE...
God help me to survive...

:-)))))))))

TETLTN????
Decisions Decisions Decisions
Poznawanie swiata Gwalcenie przepisow (?)

Jurcio jest starym gwalcicielem i jeden TOS wiecej - jeden TOS mniej :-)))))

Jestesmy tu zeby poznac swiat przez fotografie(?)

Bloody hell we are !!!!!

Jakies zamazane plamy czegos tam Kawalki ng na trotuarze Cienie na scianach i krzaki nad jeziorem
Swieca i kawalek reki Sunsety (!!!!)Czyjas twarz pochylona nad szachami (:-)))
Co to ma wspolnego z poznawaniem swiata?

Jest rok 2008, pierwsza dekada 21-go wieku i ty bracie i siostro, jeden z drugim - myslisz ze jak zapodasz wieze Eiffla, Taj Mahal, ludzi siedzacych na schodkach w Lizbonie i żłty tramwaj, wierzby placzace albo dach chalupy - to ty mnie uczysz poznawac swiat????

Jedno zdjecie na dziesiec tysiecy wywoluje u mnie reakcje typu: O, qrva O tym nie slyszalem !!! Czegos takiego jeszcze nie w zyciu nie widzialem (OK OK Jedno na trzydziesci tysiecy zdjec !)
I mniemam, ze u was , moi przyjaciele - wystepuje podobna reakcja

Uczyc sie o swiecie(?)

Po zobaczeniu na zdjeciu wielblada na pustyni, drapacza w Nowym Yorku, spiacego Hindusa w Kolkacie, krowe na pastwisku czy na ulicach New Delhi, czy czyjąś rozmazaną głowe na tle plakatu z kefirem na ulicy w Pcimiu
Nooooooo Cos takiego!!!!
Alem sie podkrztalcił W morde!
Nigdy w zyciu bym nie przypuszczal ze takie cś na naszym swiecie, na Bożym - istnieje !!!

To mi tyle pomaga poznawac swiat ile 'No point day' pomaga ustabilizowac pokj na swiecie

Ot, po prostu
Kochamy fotografie i piekne, nastrojowe zdjecie Jurka pomoglo nam pokochac ją jeszcze bardziej
A na dodatek - rzeczywiscie jest ono kontynuacja serii o religii i pątnikach i modlitwach wczesnym rankiem cicho szeptanych

Ty mi bracie pokaz smakowite zdjecie i pozwol mi sie zamartwiac czy nalezy ono do TE czy do TL czy TN ???

Moje motto na TE

Fotografia najwazniejsza
Potem dlugo, dlugo nic a dopiero potem poznawanie swiata, zbawiane swiata, ratowanie swiata, poprawianie swiata i tym podobne duperele

Motto no.2 :
Najwazniejsze to je to zeby nie trzezwiec...

j.
Reply With Quote
Old 07-04-2008, 07:55 PM
ninaL ninaL is offline
TE Expert

Chlopcy, zachecam do zbiorowego gwaltu (regul TE)!!!
Reply With Quote
Old 07-04-2008, 08:13 PM
Polonaise Polonaise is offline
TE Expert

Moja 20mm stałka (fully erected) w pełnej gotowosci do akcji... !!!

Drżyjcie piczki-zasadniczki !!!

Nie bedzie TOS pluł nam w twarz i zdjecia nam sobaczył

..........................
Reply With Quote
Old 07-06-2008, 08:17 PM
bantonbuju bantonbuju is offline
TE Expert

qrna wrciłem z łykendu a tu rebelia!!!!
zajebiście!!!!
Reply With Quote
Reply