Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Good Adrique 2008-11-12 8:51

Ahoj Viera,
pekne farbicky a velmi pekne kontrastujuci hreben Tatier. Avsak myslim, ze tie oblaku su v prilis velkej prevahe oproti Tatram. Tie sa pri pohlade na fotku takmer stracaju, co je skoda, lebo su v horizontalnej rovine dobre umiestnene.
Do WS som dal tuto fotku trocha orezanu, aby boli hlavne elementy viac v rovnovahe. Hadam sa ti to bude pacit.

S pozdravom,
Adrian

Brief English note: beautiful colors and very nicely contrasting ridge of Tatras. However, the mass of clouds and the sky is overwhelming and too dominating.
In WS I placed a cropped version of this photo, to have the elements more in proportion. Hope you΄ll like it.

Old 12-05-2008, 06:13 AM
Viera's Avatar
Viera Viera is offline
TE Newbie

Default To Adrique: Ahoj Adrian,

asi mas pravdu v tom, ze co sa tyka proporcii,orezane to viac vyzdvihuje Tatry, ale tie su pre mna uz natolko okukane,ze ma akosi viac ohuril celkovy dojem z tej podvecernej scenerie a priznam sa , na orezanej fotke mi akosi chyba to, co sa mi v danom momente pacilo a kvoli comu som to fotila.Dakujem za zaujimavy postreh a WS.
V.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules