Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great elifpetan 2006-10-22 8:53

Maşukiye ok gzel bir yer değil mi?
Siz baharda gitmişsiniz, şelale grl grl akıyormuş, ben eyllde gittim, şelalede pek su yoktu ama yine de yeşillik etkileyiciydi tabi. Fotoğrafınızı da ok beğendim, elinize sağlık.
Elif

  #1  
Old 10-26-2006, 12:31 PM
gokhanozcan's Avatar
gokhanozcan gokhanozcan is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 12
Default To elifpetan: Maşukiye kesinlikle ok gzeldi

ncelikle yorum iin teşekkrler Elif Hanım:)
Maşukiyeye Mayısta gittim. Hava gneşliydi, Sapancadan itibaren yemyeşil doğayı gneş parlatıyordu. Maşukiye Belediyesinin yakınlarında ATV(Drt tekerli arazi motorları) kiralayan yeni bir yer aılmıştı, bir tane ATV kiraladım kamerayı da boynuma asıp buraları nce bu şekilde dolaştım, beğendiğim manzaralarda da durup foto ektim, olduka heyecan vericiydi. Sonra ATV yi bıraktım ve Yayla Otelde bu manzara karşısında alabalık yedim. Gerekten ok gzel bir yer Maşukiye. Buranın Kartepeye doğru 5 km yukarısında Sunset Restoran bulunuyor. Hem Krfezi, hem de Sapancayı kuşbakışı grebiliyorsunuz, zellikle gnbatımında ok gzel. Umarım gitmişsinizdir. Maşukiyeye daha sonra Temmuz'un başında tekrar gittim, dediğiniz gibi şelalenin suyu bu kadar değildi, ATV kiralayan yerde kapanmıştı. Demek herşeyi zamanında yaşamak gzelmiş.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 08:36 PM.Copyright 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH