Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great chrislo 2010-01-10 13:05

Ahoj Vierka,
Uzasny zimny obraz ! Tato krajina by mohla byt tiscirocna, tam nevidno ziadnu stopu civilizacie. Tu panuje vsemocna priroda. Fotka vzbudzuje snezene ticho. Sneh tam vykresli stromy az po najmensiu vetvicku. Co sa mi na tejto fotke paci je to, ze zasnezenι stromy su ako jemna cipka, ktora svele vynika na dojimavej tmavej hore v pozadi. Pruh oblakov je ako stola, do ktorej sa hory zabaluju. Je to naozaj radost pre oci.
Maj sa pekne,
Christian

Old 01-11-2010, 03:31 PM
Viera's Avatar
Viera Viera is offline
TE Newbie

Default To chrislo: Ahoj Christian,

Ahoj Christian,
dakujem za pekne - priam umelecke hodnotenie...akoby som citala slova basnika.Dokonale si vystihol aj moje pocity.Vyzera to mozno trochu nevsedne, mozno preto,ze to je miesto,kde po vichrici ostali namiesto stareho lesa len pahyle stromov a zacina tam rast mlady porast. Ale ma to aj nejake vyhody - ukazali sa vyhlady, ktore tam pred niekolkymi rokmi neboli.Bolo naozaj ticho, skoda len ,ze tak mrzlo, nebolo velmi prijemne vyberat ruky z vrecka a fotit...
Maj sa pekne
Viera
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules