The TrekEarth Forums

The TrekEarth Forums (https://www.trekearth.com/forums/index.php)
-   Photos (https://www.trekearth.com/forums/forumdisplay.php?f=2)
-   -   To Ola_Kwiatek: polowa sukcesu (https://www.trekearth.com/forums/showthread.php?t=802582)

Traczewska 01-18-2010 06:46 PM

To Ola_Kwiatek: polowa sukcesu

A mowilam Kwiatku - czytac wiecej, uczyc sie - wiecej. Wszystko ma swoj sens, trzeba tylko popracowac - najpierw nad wlasna kompetencja - potem nad publicznymi wystepami..
Nie kazdy wszystko moze - poznac swoje ograniczenia - polowa sukcesu..
czego, w Nowym Roku, zycze..

Ola_Kwiatek 01-19-2010 09:28 AM

Re: To Traczewska: polowa sukcesu

Mysle, ze naduzywasz slowa "kompetencja", powinnas raczej poslugiwac sie starym pieknym polskim slowem "wiedza". No, ale swoja droga nie odpowiedzialas na moje pytanie o to, jaki zwiazek te baloniki maja ze swietem chanukowym, a zatem domyslam sie, ze mialam dobra intuicje, baloniki maja sie do tego swieta tak, jak kretynskie Walentynki do sw. Walentego, jak Haloween do Swieta Zmarlych.
3maj sie

swiatopelk777 01-19-2010 11:06 AM

Re: To Ola_Kwiatek: polowa sukcesu

Cze Olka!
Powinnas przeczytac "Wycieczki balonem" Stanislawa Zielinskiego, wtedy bys Agnieszce takich glupich pytan nie zadawala. Oczywiscie, ze wszystko na sprzedaz. Jak nie, jak tak.
S777

Jonathan_Tree 01-19-2010 11:47 AM

Witaj Olu!
Jestem pewien, ze slynne "Wycieczki balonem" Stanislawa Zielinskiego czytalas, jak sie czepia Swiatopelk. Mysle, ze raczej rzecz tutak w czym innym, i to nie w balonikach na druciku, o ktorych spiewal najpierw Janusz Laskowski, a potem Maryla Rodowicz, ale w podrozy balonem, w ktora chcialabys sie wybrac, czego Tobie i wszystkim innym zycze. Wiem czego zycze, bo mam to juz za soba.
Jonathan

Ola_Kwiatek 01-19-2010 11:58 AM

Chyba masz racje, baloniki na druciku mam gdzies, bardziej zalazaloby mi na pierzastych kogucikach i konikach bujanych, ktore widzialam kiedys w Sukiennicach, gdy bylam na szkolnej wycieczce w Krakowie.
3maj sie

Ola_Kwiatek 01-19-2010 12:45 PM

Jak jestes taki madry drogi Swiatku, to mi powiedz, co maja te kiczowate baloniki do menory i do samego swieta chanukowego?

swiatopelk777 01-19-2010 12:51 PM

Olka!
A co z motylami drewnianymi? Czy motyle drewniane to pies. Wracajmy zatem do balonikow... A jakie baoloniki sa, kazdy widzi.
S777

Ola_Kwiatek 01-19-2010 01:04 PM

Swiatek!
Zeby nie bylo watpliwosci blaszane zegarki i z piernika chata tez mnie nie interesuja, mam gdzies, baloniki mnie interesuja, jak jestes taki madrala, to napisz wreszcie cos o tych nieszczesnych balonikach, bo apetyt stracilam.

Ola_Kwiatek 01-19-2010 01:07 PM

Re: To Joanthan_Tree: polowa sukcesu

Jonathan!
Nie badz taki, zlituje sie nade mna, napisz wreszcie cos o tych balonikach, powolaj sie na Freuda, na Junga, na Levi-Straussa, na Derride i Lacana, wszystko jedno na kogo, ale wyjasnij mi tajemniczy sens tych balonikow, zebym wreszcie pojela glebie tej odjazdowej kompozycji.

swiatopelk777 01-19-2010 01:10 PM

Re: To Joanthan_Tree: polowa sukcesu

Widzisz Jon!
Chcesz to masz, wyjezdzasz Olce z Zielinskim, a ona Cie Lacanem i Derrida gasi. No wiec, prosze, slucham, slucham, co masz do powiedzenia o tych balonikach, bardzo jestem sam ciekawy, co masz do powiedzenia.
S777

All times are GMT. The time now is 02:42 AM.

Copyright 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.