Photographer's Note

Butterfly Effect is a Cahos teori , but im posting this name for movie of `Butterfly Effect`

A young man (Kutcher) blocks out harmful memories of significant events of his life. As he grows up, he finds a way to remember these lost memories and a supernatural way to alter his life.
As a child, Evan was urged by a psychologist to keep journals detailing his daily life. As an adult seeking the cause of his memory problems, Evan breaks open those childhood journals and inexplicably finds himself capable of traveling back in time to relive those events. Believing this power of time travel will allow him to heal wounds suffered by those close to him decades ago, Evan goes back in time to change his past
Ashton Kutcher and Amy Smart

Butterfly Effect (Kelebek Etkisi)

Evan Treborn zaman mevhumunu yitirmiştir. Hayatının erken evrelerinden itibaren, nemli anları bir unutkanlık kara deliğinde yok olmuş, ocukluğu hatırlayamadığı bir dizi dehşet verici olayla glgelenmiştir. Geriye kalansa hafızasının hayaleti ve evresindeki kırık hayatlardır: ocukluk arkadaşları Kayleigh, Lenny ve Tommy'nin hayatları.

ocukluğu boyunca, Evan kendisini gnlk tutmaya ve gnlk hayatındaki ayrıntıları yazmaya teşvik eden bir psikoloğun gzetimindedir. Artık niversitede olan Evan, gnlklerinden birini okurken, kendini birden bire ve aıklanamayan bir nedenle gemişe dnmş bulur. Anlar ki yatağının altında sakladığı defterler gemişe dnp, hatıralarını anımsayabilmesi iin birer aratırlar. Ama bu anımsayışlar, arkadaşlarının, zellikle de yetişkinliğinde de sevmeye devam ettiği ocukluk aşkı Kayleighnin yıkılmış hayatından sorumluluk duymasına neden olur.

ocukken elinden gelmeyen şeyleri yapmaya karar veren Evan, kasıtlı olarak gemişe yolculuklar yapar. Bugnk aklıyla ocukluk bedenine girerek, tarihi yeniden yazmaya, ve arkadaşlarını ve sevdiklerini bu travmatik deneyimlerden kurtarmaya abalar.

Ama Evan ne zaman gemişte bir şey değiştirse, yaptıklarının bugnde beklenmedik ve feci sonular doğurduğunu grr. Ne kadar aba gsterirse gstersin, kendisi ile Kayleigh'nin "sonsuza dek mutlu" yaşadıkları bir gereklik dnyası yaratamayacak gibi gzkmektedir

Photo Information
Viewed: 4203
Points: 68
Discussions
Additional Photos by cuneyt basegmez (cuneyt-sb) Gold Star Critiquer/Gold Star Workshop Editor/Gold Note Writer [C: 1275 W: 113 N: 1440] (6576)
View More Pictures
explore TREKEARTH