To Traczewska: Brak slow - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great Traczewska 2010-05-09 14:19

Moglabym to napisac ja - dokladnie to samo i tak samo.. wiez z moja mama byla archetypicznie, prymitywnie silna i nierozerwalna.. znaczylysmy dla siebie tak samo wiele, ja tu zostalam i ciagle mysle, ze najpiekniej bedzie byc tam, znowu razem..
gdy mama odeszla, szukalam jej w wielu ludziach.. po malej czasteczce.. i te czasteczki znajdywalam.. ale.. co z tego skoro nie chcialy sie zlozyc w jedno..
bezgraniczna, bezwarunkowa milosc.. okazuje sie, ze potrafimy nia obdzielic tylko siebie samych.. od innych, "obcych" nigdy jej nie doswiadczymy.. czegos podobnego, moze.. na chwile.. ale juz zawsze:,warunkowo -
tyle sie w doroslym zyciu nauczylam..
a dziecko to my sami.. wiec dajemy wszystko, lamiglowka sie zgadza..

piekne zdjecie.. bardzo wielki cycus.. bardzo male dziecko.. to trwa tylko chwile ale jak bardzo wazna jest to chwila.. poczatek dlugoletnich zmagan o zrozumienie tego co sie dzieje dookola, docenienie tego co nieuchronie znika za plecami.. wtedy juz jest czesto prawie lub ca;kiem - za pozno..

z serdecznosciami, agn

Old 05-11-2010, 08:37 PM
Polonaise Polonaise is offline
TE Expert

Default To Traczewska: Brak slow

Dzieki, Agnieszko.
Przelykam sline...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules