Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-11-2008, 04:53 PM
jorgi jorgi is offline
TE Senior Member

Default To tjanze: Zivjo Vlado

Hvala ker si se oglasil in si vzel cas za komentar. Moram reci, da sem do sedaj z D70s in njegovimi barvami resnicno zadovoljna. Tu pa tam morda kaka majhna korekcija, ce je potrebno, vseeno je aparat izredno hvalezen za fotografske novince. Dolga pot je se pred menoj. Da mi rata taka slikica je se vedno bolj sreca kot pravilo. Je pa veselje se ucit. :)

Hvala!
Jeri
Reply With Quote
Old 01-11-2008, 06:00 PM
tjanze tjanze is offline
TE Newbie

Default Re: To tjanze: Zivjo Vlado

Pa ti se sploh nima več kaj dosti za učit.Si e na tričetrt mojstrica.Samo noče posluat.
Trekearth je odlična odskočna deska za učenje.Na iStockphoto se pa resnično nauči,ker tam ti pa res stručkoti
pregledajo vsako fotografijo in če ni dovolj dobra jo zavrnejo.Potem pa drugič pazi,da ne dela iste napake e kdaj.
Na TE pa so sicer kritike dobrodole,ampak dosti (večina) kritik je brezveznih.Dosti je nekega lezenja v rit.
Jaz bom tebi napisal kritiko,da bo ti meni in si bova točke dajala.....
e zadnjič sem ti napisal,da je čas,da gre stopničko vije,pa noče ubogat.
Reply With Quote
Old 01-11-2008, 08:31 PM
jorgi jorgi is offline
TE Senior Member

Joj Vlado, ne me kregat prosim. :) Imam en problem pa ne samo na tem podrocju: pomanjkanje samozavesti. Delam na tem. Res. :) Pa da ne bos mislil, da me Istockphoto ne zanima. Sem bila pridna, sem si ze vse ogledala, prebrala, sla pogledat tvoje slike pa me je potem zabremzalo. Slikam z Nikonom zdele kak dober mesec, cisto premalo. Se menija ne poznam. :) Ker pa vedno slikava skupaj z mojim najdrazjim, sva se ze pogovarjala glede Istockphota in je tudi on blazno zainteresiran, tako da bova verjetno sla oba v to. Tako kot si rekel, TE je cist fajn, sistem pa je tak kot si napisal. Cel kup uporabnikov s tockami do neba pa popolnoma neambicioznimi slikami in obratno. Rabim se malo moralne podpore in casa preden se vrzem v zobe pravim kritikom. :)

Edino kar me malo skrbi, cist po pravici povedano je to, da je treba na iStockphoto delat bolj uporabne slike, sej ves, take k jih ljudje lahko ponucajo recimo za page in podobno. A jih sploh recimo drevescka in podobne pravljice sploh zanimajo?

Hvala ti, res cenim tvoje mnenje in vzpodbujanje.

Lep vecer,
Jeri
Reply With Quote
Old 01-12-2008, 07:50 AM
tjanze tjanze is offline
TE Newbie

Res je,da je treba za iStock delat razne vrste fotografij.Ampak enim tam recimo fotografije narave odlično grejo.
Sam zelo rad fotografiram naravo.Vmes pa so e kakne druge ideje,ki bi mogoče bile za koga uporabne.
Saj za osebno zadovoljstvo in druinsko fotografijo e vedno normalno slika tisto kar ti je najbolj več.
Ko sem začel z iStockom,sem od začetka bil razočaran zaradi majhne prodaje.(če po pravici povem,sem hotel končat)
Potem pa se je nekako po dveh mesecih samo odprlo in zalaufalo.
Ta mesec jih imam do 11-stega prodanih 124 fotografij.Kar gre.
Pusti samozavest.Kot sem ti napisal.koda te je,da zgublja čas na TE,ker si e stopnjo vije.
Sicer pa na TE e vedno lahko fotografije gor daje.Saj e mene tudi tu in tam zamika,da bi kakno gor dal,ampak
nimam časa kritik pisat.
Reply With Quote
Old 01-12-2008, 10:49 AM
jorgi jorgi is offline
TE Senior Member

V bistvu meni niti ne gre tolk za prodajo. Samo skrbelo me je, da bi zavracali zato, ker take sorte slikce morda niso tako zelo zanimive. No, me veseli da to ne bi bil problem. Sicer pa sva z mojim rekla, da si bova en vikend vzela cas za eno tematiko, ki zna biti korista tudi drugace. :) Ce pomislim je tale dezeven vikend kar primeren.

Nc, gremo fotkat.
Sva v navezi. Se enkrat en veliki HVALA. :)

Prijeten vikend
Jeri
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules